2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół prowadzonych przez Gminę Klonowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa autobusu jednego na potrzeby dowozu uczniów do szkół na terenie Gminy Klonowa ze szczegółowym opisem stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa autobusu na potrzeby dowozu uczniów do szkół na terenie Gminy Klonowa ze szczegółowym opisem stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121500 Reisebusse
Menge: 1 Stück