519067-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Korfantów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na terenie Gminy Korfantów
BeschreibungPrzedmiot niniejszego zamówienia obejmuje usługi polegające na odbieraniu i zagospodarowaniu (bez magazynowania) odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne z terenu Gminy Korfantów. Zakres zamówienia obejmuje również wyposażenie wszystkich przedmiotowych nieruchomości w pojemniki oraz worki na odpady w terminie do 2 stycznia 2027 r., a także odbiór odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Korfantowie. Dodatkowo przedmiot zamówienia obejmuje zorganizowanie zbiórek objazdowych odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w systemie akcyjnym 2 razy w roku oraz obsługę w zakresie podstawiania pojemników i odbioru odpadów podczas imprez gminnych (m.in. Dni Korfantowa, Wasserball, Dożynki). Świadczenie usług objętych przedmiotem zamówienia będzie realizowane w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy prawne, w tym akty prawa miejscowego, stanowiące załączniki Nr 1, 2 i 3 do SWZ, które uszczegóławiają opis przedmiotu zamówienia m.in. w zakresie obowiązków nakładanych na Wykonawcę. Zamawiający zastrzega sobie prawo możliwości zmiany aktów prawa miejscowego wynikające z przepisów prawa.
Interne KennungIKI.IV.271.8.2026.ISz
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen