See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting ABSA - Laptops
Beschreibung: Het betreft een opdracht voor de levering van laptops ten behoeve van Stichting Algemene Bijzondere Scholengroep Amsterdam. Deze opdracht is gepubliceerd in T7137 DAS OIG Laptops.
Vorherige Bekanntmachung: 647871-2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000