2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026-0668 Vervanging bestelauto met open laadbak
Beschreibung: Gemeente Leiderdorp wil in het kader van de vervanging van de huidige voertuigen met dieselmotor drie verschillende overeenkomsten afsluiten voor het leveren van zes elektrische voertuigen. Onderdeel van de levering is een gesloten reparatie-en onderhoudscontract (R/O-contract) voor het onderhoud van het voertuig. Het gaat om de levering van de volgende elektrische voertuigen: • Eén lichte bestelwagen dubbel cabine (middel) gesloten cabine; • Twee lichte bedrijfswagen enkele cabine (middel) met kipper; • Twee lichte bedrijfswagen enkele cabine (groot) met kraan; • Eén zware bedrijfswagen enkele cabine (groot) met bomenopbouw. 6 wagens
Interne Kennung: 2026-0668
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: openbaar
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lichte bedrijfswagen dubbel cabine (middel) - gesloten - BEV
Beschreibung: Lichte bedrijfswagen dubbel cabine (middel) - gesloten - BEV 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging onderhoud
Los: LOT-0002
Titel: Lichte bedrijfswagen enkele cabine (middel) - kipper - BEV
Beschreibung: Lichte bedrijfswagen enkele cabine (middel) - kipper - BEV
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lichte bedrijfswagen enkele cabine (groot) - kraan - BEV
Beschreibung: Lichte bedrijfswagen enkele cabine (groot) - kraan - BEV Zware bedrijfswagen enkele cabine (groot) - Bomenopbouw
Interne Kennung: 3
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-0668
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: openbaar
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34136000 Vans
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging onderhoud
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3