2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 1 sztuki lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego typu SUV dla KP PSP Gorlice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego typu SUV z napędem 4x4 dla KP PSP w Gorlicach. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu lekkiego rozpoznawczo-ratowniczego, spełniającego wymagania opisane w załączniku 2 do SWZ. Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy oraz wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia. Samochód fabrycznie nowy lub nowy po rejestracji czasowej, rok produkcji 2024, nadwozie typu SUV, liczba miejsc do siedzenia – 5 lub 7, ilość drzwi – 5. Kierownica po lewej stronie, wielofunkcyjna, regulowana min. w dwóch płaszczyznach. Samochód wyposażony w napęd obu osi (4x4). Skrzynia biegów automatyczna. Hamulce tarczowe z przodu i tył pojazdu. Oznakowanie pojazdu: Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z Zarządzeniem nr 1 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 24 stycznia 2020 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej (Dz. Urz. KG PSP z 2020 poz. 3 i 2021 r. poz. 4 z późn. zm.). Numery operacyjne dotyczące oznaczenia zostaną przekazane w trakcie realizacji zamówienia. Wymagane dodatkowe oklejenie logiem Zamawiającego na bocznych drzwiach – do uzgodnienia z Zamawiającym. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ; b) być fabrycznie nowy (nie używany) i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 482376-2024
Interne Kennung: WZP.2370.32.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 1 szt. lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego typu SUV dla KP PSP Gorlice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. lekkiego samochodu rozpoznawczo-ratowniczego typu SUV z napędem 4x4 dla KP PSP w Gorlicach. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu lekkiego rozpoznawczo-ratowniczego, spełniającego wymagania opisane w załączniku 2 do SWZ. Pojazd musi spełniać wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym, z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych, zgodnie z ustawą z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym wraz z przepisami wykonawczymi do ustawy oraz wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia. Samochód fabrycznie nowy lub nowy po rejestracji czasowej, rok produkcji 2024, nadwozie typu SUV, liczba miejsc do siedzenia – 5 lub 7, ilość drzwi – 5. Kierownica po lewej stronie, wielofunkcyjna, regulowana min. w dwóch płaszczyznach. Samochód wyposażony w napęd obu osi (4x4). Skrzynia biegów automatyczna. Hamulce tarczowe z przodu i tył pojazdu. Oznakowanie pojazdu: Pojazd musi być oznakowany numerami operacyjnymi Państwowej Straży Pożarnej zgodnie z Zarządzeniem nr 1 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 24 stycznia 2020 r. w sprawie gospodarki transportowej w jednostkach organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej (Dz. Urz. KG PSP z 2020 poz. 3 i 2021 r. poz. 4 z późn. zm.). Numery operacyjne dotyczące oznaczenia zostaną przekazane w trakcie realizacji zamówienia. Wymagane dodatkowe oklejenie logiem Zamawiającego na bocznych drzwiach – do uzgodnienia z Zamawiającym. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ; b) być fabrycznie nowy (nie używany) i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia, zwanej dalej SWZ. Wypełniony przez Wykonawcę załącznik nr 2 do SWZ stanowi część oferty i nie podlega uzupełnieniu w trybie art. 107 ust. 2 ustawy PZP. W przypadku braku w ofercie ww. załącznika oferta taka podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 ppkt c ustawy Prawo zamówień publicznych.