519158-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Datenerfassung – SBĚR DAT V AKVAKULTUŘE V ČESKÉ REPUBLICE ZA ROK 2024
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSBĚR DAT V AKVAKULTUŘE V ČESKÉ REPUBLICE ZA ROK 2024
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je získání hospodářských dat za rok 2024 v odvětví akvakultury v České republice. Tím bude zajištěno splnění požadavků stanovených právními předpisy EU, a to konkrétně nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2017/1004 o vytvoření rámce Unie pro shromažďování, správu a využívání údajů v odvětví rybolovu a pro podporu vědeckého poradenství pro společnou rybářskou politiku, dále rozhodnutím Komise (EU) 2021/1167 a prováděcím rozhodnutím Komise (EU) 2021/1168 Podrobná specifikace předmětu plnění je vymezena v příloze č. 1 zadávací dokumentace – Závazný návrh „Smlouvy o zajištění sběru dat v akvakultuře za rok 2024“, včetně příloh (dále také jen „Smlouva“).
Interne Kennung5/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72313000 Datenerfassung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
LosLOT-0001