519161-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten – Rekonstrukce Fakulty stavební – budova B – opakování
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce Fakulty stavební – budova B – opakování
BeschreibungÚčelem Veřejné zakázky je provést kompletní rekonstrukci stávajícího objektu Fakulty stavební ČVUT v Praze – budovy B, na adrese Thákurova 2077/7, 166 29 Praha 6 (dále jen „Stavba“), a to za účelem zajištění, aby Stavba byla po dokončení moderní šetrnou a zdravou budovou 21. století dosahující vynikajících parametrů v oblasti energetické náročnosti. Stavba musí být současně plně uzpůsobena svému účelu, tedy k zajišťování komfortního a funkčního zázemí pro vzdělávání studentů, jakož i pedagogickou, výzkumnou, odbornou a další činnost akademického personálu a dalších zaměstnanců Zadavatele. Předmětem zadávacího řízení je uzavření smlouvy o dílo na realizaci předmětu Veřejné zakázky (dále jen „Smlouva“). Předmětem Veřejné zakázky je zpracování dokumentace pro provádění stavby a realizace stavebních prací při rekonstrukci Fakulty stavební – budovy B (dále jen „Dílo“), včetně všech dodávek technologií. Předmětem Veřejné zakázky jsou tedy jak služby při projektování Díla, tak stavební práce při jeho realizaci, včetně uvedení Díla do provozu v souladu s jeho účelem. To vše způsobem a za podmínek specifikovaných ve Smlouvě. Předmětem Veřejné zakázky je poskytování prací při projektování a realizaci Stavby zahrnující zejména následující činnosti: a) zajištění všech nezbytných povolení, vyjádření, souhlasů, stanovisek a jiných dokladů vyžadovaných právním řádem k provedení a užívání Stavby; b) zpracování/ úprava dokumentace pro povolení záměru, dokumentace pro provádění stavby, dokumentace skutečného provedení stavby; c) kompletní realizace Stavby, včetně dodávky technologií; d) zajištění zkušebního provozu Stavby; e) zajištění kolaudace Stavby; f) poskytování záruky na strojní a technologické části Stavby po dobu 60 měsíců; g) poskytování záruky na stavební části Stavby po dobu 60 měsíců; h) zavedení energetického managementu Stavby po dobu Zkušebního provozu. Blíže viz Zadávací dokumentace Veřejné zakázky.
Interne KennungFSv_rek.B_opakování
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001