519166-2026 - Ergebnis
Tschechien – Baugerät – Nákup nakladačů
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup nakladačů
BeschreibungPředmětem plnění jsou jednotlivé dodávky kloubových nakladačů včetně zaškolení 10 pracovníků zadavatele pro jednotlivá cestmistrovství Krajské správy a údržby silnic, příspěvkové organizace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 - Kloubový nakladač (cestmistrovství Bystřice n. Pernštejnem)
BeschreibungDodávka 1 kusu nového kolového kloubového nakladače. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále uvedení dodávky do provozu a předvedení funkčnosti v místě plnění.
Interne KennungN-DO-92-2026-I
LosLOT-0002
TitelČást 2 Kloubový nakladač (cestmistrovství Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Jihlava, Třebíč)
BeschreibungDodávka 4 kusů nových kolových kloubových nakladačů. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále uvedení dodávky do provozu a předvedení funkčnosti v místě plnění.
Interne KennungN-DO-92-2026-II