See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Léčiva ZK 2026 I
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků, v rozsahu dle potřeb zadavatele. Bližší specifikace je uvedena v příloze č. 3 této zadávací dokumentace (Cenová nabídka (Příloha č. 3.1 až Příloha č. 3.10)).
Interne Kennung: 26043
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: 10. Trimekain (N01BB)
Interne Kennung: 26043/10
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku smlouvy na veřejnou zakázku dle § 100 odst. 1 zákona, dále viz Příloha č. 2 zadávací dokumentace – Návrh kupní smlouvy.
Los: LOT-0009
Titel: 9. Bupivakain (N01BB01)
Interne Kennung: 26043/9
Los: LOT-0008
Titel: 8. Methylprednisolon Natrium Sukcinát (H02AB04)
Interne Kennung: 26043/8
Los: LOT-0007
Titel: 7. Hydrokortison (H02AB09)
Interne Kennung: 26043/7
Los: LOT-0006
Titel: 6. Nirsevimab (J06BD08)
Interne Kennung: 26043/6
Los: LOT-0001
Titel: 1. Imunoglobuliny, normální lidské pro intravaskulární aplikaci (J06BA02)
Interne Kennung: 26043/1
Los: LOT-0005
Titel: 5. Botulotoxinum typu A bez komplexotvorných proteinů inj. 100 jednotek v lahvičce (M03AX01)
Interne Kennung: 26043/5
Los: LOT-0004
Titel: 4. Botulotoxinum typu A inj. 500 jednotek v lahvičce (M03AX01)
Interne Kennung: 26043/4
Los: LOT-0003
Titel: 3. Botulotoxinum typu A inj. 300 jednotek v lahvičce (M03AX01)
Interne Kennung: 26043/3
Los: LOT-0002
Titel: 2. Botulotoxinum typu A inj. 100 jednotek v lahvičce (M03AX01)
Interne Kennung: 26043/2