See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Summa - Installatieadviseur
Beschreibung: Deze opdracht komt voort uit het DAS Adviseurs. De opdracht betreft het leveren van installatieadvies en creatieve, dienstverlenende oplossingen bij aanpassingen binnen de panden van Summa College.
Vorherige Bekanntmachung: 394553-2021
Interne Kennung: T156787
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000