519211-2026 - Wettbewerb
Kroatien – Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste – Usluge putničke agencije i usluge agencije za organizaciju događanja - Grupa 3. Usluge putničke agencije - 2026.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluge putničke agencije i usluge agencije za organizaciju događanja - Grupa 3. Usluge putničke agencije - 2026.
Beschreibung: Naručitelj provodi otvoreni postupak javne nabave velike vrijednosti s ciljem sklapanja ugovora o javnoj nabavi usluga (u daljnjem tekstu: Ugovor). Procijenjena vrijednost nabave: 75.000,00 EUR (bez PDV-a). Od toga za Grupu 3. - Grupa 3. Usluge putničke agencije - 2026. – 18.000,00 EUR bez PDV-a. Naručitelj ovaj postupak povodi samo za Grupu 3. - Grupa 3. Usluge putničke agencije - 2026.
Interne Kennung: JN-7-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Naručitelj provodi otvoreni postupak javne nabave velike vrijednosti s ciljem sklapanja ugovora o javnoj nabavi usluga (u daljnjem tekstu: Ugovor). Procijenjena vrijednost nabave: 75.000,00 EUR (bez PDV-a). Od toga za Grupu 3. - Grupa 3. Usluge putničke agencije - 2026. – 18.000,00 EUR bez PDV-a. Naručitelj ovaj postupak povodi samo za Grupu 3. - Grupa 3. Usluge putničke agencije - 2026. Ponuditelji mogu podnijeti ponude za više grupa, odnosno ukoliko su već u ovom postupku podnosili ponude za Grupu 1. ili 2., mogu podnesti i za ovu grupu 3. za koju se sada provodi postupak nabave.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63515000 Reisedienste, 63516000 Reiseverwaltung, 79997000 Dienstleistungen für Geschäftsreisen