See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi szkolenia symulatorowego personelu latającego na statkach powietrznych AW101- 614, Grupy Lotniczej Darłowo na symulatorze FSS w LEONARDO’S NORWEGIAN TRAINING CENTRE (NTC).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi specjalistycznego szkolenia symulatorowego pilotów na symulatorze AW101 FSS w Leonardo Norway Training Centre (NTC) w miejscowości Sola w Norwegii, obejmujące: a) szkolenie podstawowe (Basic Training); b) szkolenie PBN; c) szkolenie w zakresie zastosowania bojowego (Combat Flying), zgodnie z wymogami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia i projekcie umowy stanowiących załączniki do Zaproszenia.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80650000 Schulung und Simulation für Luftfahrzeuge, Raketen und Raumfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie usługi szkolenia symulatorowego personelu latającego na statkach powietrznych AW101- 614, Grupy Lotniczej Darłowo na symulatorze FSS w LEONARDO’S NORWEGIAN TRAINING CENTRE (NTC)
Interne Kennung: 1