See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli i wyposażenia wraz z montażem do nowej siedziby Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Piętro -1, 0, 1, 2, 3, 4, 5 (kondygnacja -1, +1, +2, +3, +4, +5, +6 projektu budowlanego).
Beschreibung: 1. Nazwa zamówienia: Dostawa mebli i wyposażenia wraz z montażem do nowej siedziby Akademii Muzycznej w Bydgoszczy – piętro -1, 0, 1, 2, 3, 4, 5 (kondygnacja -1, +1, +2, +3, +4, +5, +6 projektu budowlanego). 2. Kod CPV 9100000-3: Meble 39130000-2: Meble biurowe 3. Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia w zakresie wykonania, dostawy i montażu mebli oraz wyposażenia w pomieszczeniach nowej siedziby Zamawiającego, tj. nowego budynku Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy przy ul. Godziszewskiego 1 w Bydgoszczy, w tym m. in. meble z płyt, stoły, krzesła, biurka, fotele i sofy, szafy i regały. 4. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z wymaganiami i ustaleniami z Zamawiającym, z uwzględnieniem dokumentów, o których mowa w ust. 7 niniejszego punktu SWZ. 5. Zamawiający wymaga by przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, nie posiadał żadnych śladów użytkowania (rok produkcji min. 2025), wolny od wad fizycznych i prawnych, dobrej jakości, dopuszczony do obrotu i nie był przedmiotem praw osób trzecich oraz by wszystkie materiały użyte do produkcji przedmiotu zamówienia posiadały stosowne atesty i certyfikaty oraz posiadały odpowiednie wymagane atesty dotyczące gotowego wyrobu, które to atesty i certyfikaty Wykonawca dostarczy wraz z przedmiotem zamówienia. 6. Wszystkie zaproponowane rozwiązania muszą być systemowe. Pod pojęciem systemowe Zamawiający rozumie meble, które można łączyć ze sobą w różnych konfiguracjach pod względem jakościowym i formalnym, a parametry techniczne elementów są jednorodne, powtarzalne i zunifikowane, tym samym pozwalające w przyszłości na domówienia i rozbudowę z zachowaniem jednorodnego stylistycznie i jakościowo standardu, którego oczekuje Zamawiający. 7. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za jakość dostarczonych mebli oraz wyposażenia w całości oaz zastosowanych materiałów. 8. Zamówienie będzie realizowane w formie zamówienia podstawowego i prawa opcji, o czym mowa jest w dalszej części SWZ oraz we wzorze umowy, stanowiącej załącznik do SWZ. 9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz wzór umowy, stanowiące załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 238484-2025
Interne Kennung: ZP-PN.D-15/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury określa SWZ. Zamawiający informuje, że wymaga odbycia wizji lokalnej oraz złożenia przedmiotowych środków dowodowych na zasadach określonych w SWZ. Jednocześnie Zamawiający zaleca do szczegóło zapoznać się z dokumentami zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1) Część 1 – piętro -1, 0, 1, 2 (kondygnacja -1, +1, +2, +3 projektu budowlanego)
Beschreibung: Opis znajduje się w OPZ.
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowy zakres prawa opcji określa wzór umowy.
Los: LOT-0002
Titel: 2) Część 2 – piętro 3 (kondygnacja +4 projektu budowlanego)
Beschreibung: Opis znajduje się w OZP.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3) Część 3 – piętro 4, 5 (kondygnacja +5, +6 projektu budowlanego)
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4) Część 4 – wieszaki do szatni
Interne Kennung: Część 4