519232-2025 - Wettbewerb
Polen – Kraftfahrzeuge – Dostawa pojazdów mechanicznych (samochody osobowe)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pojazdów mechanicznych (samochody osobowe)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów osobowych, o parametrach technicznych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungSZP.272.4.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelSUV - segment D o napędzie elektryczno - spalinowym
BeschreibungDostawa pojazdu zgodnego z wymaganiami technicznymi wskazanymi w opisie przedmiotu zamówienia
Interne KennungCzęść 1
Menge1 Stück
LosLOT-0002
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCROSSOVER - segment B o napędzie elektryczno - spalinowym
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
Interne KennungCzęść 7