519251-2025 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Sprzątanie WCT II przy ul. Lubińskiej 53 we Wrocławiu (siłownia i fitness Lubińska, zaplecze sanitarne boiska piłkarskiego Lubińska, biura)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzątanie WCT II przy ul. Lubińskiej 53 we Wrocławiu (siłownia i fitness Lubińska, zaplecze sanitarne boiska piłkarskiego Lubińska, biura)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa – sprzątanie, czyli wykonywanie wszystkich czynności związanych z utrzymaniem czystości WCT II przy ul. Lubińskiej 53 we Wrocławiu (siłownia i fitness Lubińska, zaplecze sanitarne boiska piłkarskiego Lubińska, biura).
Interne KennungZP/12/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp - Konieczność zagwarantowania ciągłości usługi sprzątania obiektu
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
LosLOT-0001