519256-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Izvajanje izbirne GJS javnega linijskega avtobusnega prevoza v mestnem prometu na območju MOK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje izbirne GJS javnega linijskega avtobusnega prevoza v mestnem prometu na območju MOK
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Izvajanje izbirne gospodarske javne službe javnega linijskega avtobusnega prevoza v mestnem prometu na območju Mestne občine Koper. Mestna občina Koper, kot lokalna skupnost podeljuje pravico za opravljanje koncesionirane gospodarske javne službe na njenem območju, skladno z veljavnim koncesijskim aktom, koncesionarju.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Mestna občina Koper, kot lokalna skupnost podeljuje pravico za opravljanje koncesionirane gospodarske javne službe na njenem območju, skladno z veljavnim koncesijskim aktom, koncesionarju.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 522371