2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderzoek prevalentie en triggerfactoren antisemitisme
Beschreibung: Het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, directie Samenleving en Integratie heeft behoefte aan nieuw onderzoek naar de prevalentie van antisemitische vooroordelen in de Nederlandse samenleving en naar de (trigger)factoren die van invloed zijn op het ontstaan en daadwerkelijk uiten van deze vooroordelen. Met dit onderzoek wil de Opdrachtgever de inzichten uit eerder onderzoek (uit 2015) naar “Antisemitisme onder jongeren in Nederland, oorzaken en triggerfactoren” (Bijlage A), actualiseren en verbreden. Er zal een Dienstverleningsovereenkomst worden afgesloten met de Inschrijver die de economisch meest voordelige inschrijving indient op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding. De intentie is de Dienstverleningsovereenkomst in te laten gaan op 21 mei 2026. 200.000,00
Interne Kennung: 201865005.011.095
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: • de omvang van de Opdracht; • de transactiekosten voor de Aanbestedende dienst en de Inschrijvers; • het aantal potentiële Inschrijvers; • het gewenst eindresultaat; • de complexiteit van de Opdracht; • het type van de Opdracht en het karakter van de markt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79330000 Statistische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen