2. Verfahren
Verfahren
Titel: Financieel- en HR-Systeem
Beschreibung: Het selecteren van 1 leverancier voor de levering, implementatie en het beheer van een financieel- en HR-systeem ten behoeve van VeiligheidNL. Bij een volledige contractduur van 10 jaar komt de geraamde contractwaarde inclusief de implementatie uit op circa € 1.250.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48451000 Softwarepaket für die Unternehmensressourcenplanung (ERP)
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optionele levering van een CRM functionaliteit
519262-2026 - Competition
Netherlands – Enterprise resource planning software package – Financieel- en HR-Systeem
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Financieel- en HR-Systeem
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48451000 Enterprise resource planning software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: