519288-2025 - Wettbewerb
Polen – Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte – DOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH I PLOTERÓW ORAZ DROBNEGO SPRZĘTU I TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH (3 ZADANIA)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO DRUKAREK, URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH I PLOTERÓW ORAZ DROBNEGO SPRZĘTU I TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH (3 ZADANIA)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i ploterów (zadanie nr 1), dostawa drobnego sprzętu (zadanie nr 2) oraz dostawa technicznych środków materiałowych (zadanie nr 3). Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące załączniki do SWZ: opis przedmiotu zamówienia zawarty w załączniku nr 1 do SWZ, wzór umowy zawarty w załączniku 2 do SWZ oraz formularze kalkulacyjne XLS stanowiące załączniki nr 4.1-4.3 do SWZ. Dokumentacja ta jest załącznikiem do ogłoszenia o postępowaniu i jest dostępna na stronie internetowej postępowania.
Vorherige Bekanntmachung5435-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrens06.01.2025 r. zostało opublikowane w Dz. Urz. UE ogłoszenie wstępne.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i ploterów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i ploterów.
Interne KennungZadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych, o których mowa w art. 441 ustawy Pzp – w zakresie zadania nr 1 – do 200% wartości zamówienia podstawowego. Szczegółowe informacje dotyczące prawa opcji zawarte są we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelDostawa drobnego sprzętu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu.
Interne KennungZadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
LosLOT-0003
TitelDostawa technicznych środków materiałowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa technicznych środków materiałowych.
Interne KennungZadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 32551500 Fernsprechkabel