519314-2026 - Ergebnis
Rumänien – Möbel – Achiziție pentru Dotarea campusului integrat cu mobilier interior pentru spații de învățământ, spații de cazare și cantină în cadrul proiectului DEZVOLTAREA ȘI DOTAREA CAMPUSULUI PROFESIONAL INTEGRAT PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL DUAL PREUNIVERSITAR ȘI UNIVERSITAR “OVIDIUS ENGINEERING HUB” AL CONSORȚIULUI REGIONAL “TEHNO-DOBROGEA”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achiziție pentru Dotarea campusului integrat cu mobilier interior pentru spații de învățământ, spații de cazare și cantină în cadrul proiectului DEZVOLTAREA ȘI DOTAREA CAMPUSULUI PROFESIONAL INTEGRAT PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL DUAL PREUNIVERSITAR ȘI UNIVERSITAR “OVIDIUS ENGINEERING HUB” AL CONSORȚIULUI REGIONAL “TEHNO-DOBROGEA”
Beschreibung: Achiziție pentru Dotarea campusului integrat cu mobilier interior pentru spații de învățământ, spații de cazare și cantină în cadrul proiectului DEZVOLTAREA ȘI DOTAREA CAMPUSULUI PROFESIONAL INTEGRAT PENTRU ÎNVĂȚĂMÂNTUL DUAL PREUNIVERSITAR ȘI UNIVERSITAR “OVIDIUS ENGINEERING HUB” AL CONSORȚIULUI REGIONAL “TEHNO-DOBROGEA”, in conformitate cu specificatiile caietului de sarcini. În cadrul prezentei proceduri de achiziție se vor livra următoarele dotări: LOT 1 – Dotări mobilier interior campus universitar LOT 2 – Dotări cantină campus universitar LOT 3 – Dotări mobilier exterior campus universitar LOT 4 – Dotări echipamente pentru ventilare mecanică și tratare aer în cadrul campusului universitar
Interne Kennung: 4301332_2026_PAAPD1605926
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dotări mobilier interior campus universitar.
Beschreibung: Dotări mobilier interior campus universitar, conform specificațiilor caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Dotări cantină campus universitar.
Beschreibung: Dotări cantină campus universitar, conform specificațiilor caietului de sarcini
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0003
Titel: Dotări mobilier exterior campus universitar.
Beschreibung: Dotări mobilier exterior campus universitar, conform specificațiilor caietului de sarcini
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 34928400 Stadtmobiliar
Los: LOT-0004
Titel: Dotări echipamente pentru ventilare mecanică și tratare aer în cadrul campusului universitar.
Beschreibung: Dotări echipamente pentru ventilare mecanică și tratare aer în cadrul campusului universitar, conform specificațiilor caietului de sarcini
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 42520000 Lüftungsvorrichtungen