See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvođenje građevinskih radova na lokaciji Zagreb
Beschreibung: Izvođenje radova na rekonstrukciji, dogradnji i nadogradnji dijela kompleksa IRB – u Zagrebu
Interne Kennung: 09.001.002.021
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000