2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą kontenerów ze sprzętem do dekontaminacji na zabezpieczenie potrzeb Wojewody Mazowieckiego w związku z realizacją zadań z zakresu ochrony ludności i obrony ludności.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostarczenie 2 szt. fabrycznie nowych kontenerów ze sprzętem do dekontaminacji na zabezpieczenie potrzeb Wojewody Mazowieckiego w związku z realizacją zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej. OPZ zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz PPU stanowią Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: BIU-V.272.48.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113000 Schutzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39330000 Desinfektionsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001