See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky přístrojů pro podporu srdeční funkce – defibrilátorů a kardiostimulátorů včetně příslušenství
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky speciálního zdravotnického materiálu, a to konkrétně dodávky implantabilních kardioverterů – defibrilátorů a kardiostimulátorů včetně jejich příslušenství určeného pro léčbu pacientů s poruchou srdečního rytmu, v předpokládaném rozsahu dle aktuální potřeby zadavatele v souladu se zadávacími podmínkami a technickou specifikací, a to po dobu 36 měsíců.
Interne Kennung: PZ-2026-0000241
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení na dodávky
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator, 33182210 Herzschrittmacher, 33182240 Teile und Zubehör für Herzschrittmacher
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: 8.část - Kardiostimulátory třídy III
Interne Kennung: 8.část
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedeny ve smlouvách - přílohy zadávací dokumentace
Los: LOT-0006
Titel: 6.část - Kardiostimulátory třídy I
Interne Kennung: 6.část
Los: LOT-0005
Titel: 5.část - Kategorie 5: ICD s možností monitorace spánkové apnoe a s algoritmem umožňujícím současnou stimulací ze dvou pólů kvadripol. levokomorové elektrody
Interne Kennung: 5.část
Los: LOT-0004
Titel: 4.část - Kategorie 4: ICD s možností stimulace a sensingu v zóně pro pomalé komorové tachykardie a u biventrikulárních modelů s možností optimalizace terapie založené na hemodynamických měřeních využívajících elektrody vybavené speciálním sensorem
Interne Kennung: 4.část
Los: LOT-0003
Titel: 3.část - Kategorie 3: ICD s možností včasného upozornění hrozícího srdečního selhání a časné detekce poruch systému elektrod
Interne Kennung: 3.část
Los: LOT-0007
Titel: 7.část - Kardiostimulátory třídy II
Interne Kennung: 7.část
Los: LOT-0002
Titel: 2.část - Kategorie 2: ICD s možností vzdálené monitorace a možností vyšetření pomocí magnetické rezonance s automatickým senzorem
Interne Kennung: 2.část
Los: LOT-0011
Titel: 11.část - Bezdrátové (leadless) kardiostimulátory
Interne Kennung: 11.část
Los: LOT-0009
Titel: 9.část - Kardiostimulátory třídy IV
Interne Kennung: 9.část
Los: LOT-0001
Titel: 1.část - Kategorie 1: ICD přístroje s možností BT připojení a programovatelnosti několika parametrů výboje
Interne Kennung: 1.část
Los: LOT-0010
Titel: 10.část - Kardiostimulátory třídy V
Interne Kennung: 10.část