519373-2025 - Auftragsänderung
Polen – Bauarbeiten – "Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie, rozbudowie wraz z rozbiórką i infrastrukturą towarzyszącą dla zamierzenia inwestycyjnego obejmującego I etap realizacji inwestycji pn.: „Fabryka Pełna Życia – nowe centrum Dąbrowy Górniczej w rejonie ulic: Kościuszki, Kolejowej i Konopnickiej""
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie, rozbudowie wraz z rozbiórką i infrastrukturą towarzyszącą dla zamierzenia inwestycyjnego obejmującego I etap realizacji inwestycji pn.: „Fabryka Pełna Życia – nowe centrum Dąbrowy Górniczej w rejonie ulic: Kościuszki, Kolejowej i Konopnickiej""
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie wraz z rozbiórką i infrastrukturą towarzyszącą w oparciu o załączoną dokumentację projektową, pozwolenie na budowę, projektowane postanowienia umowne zgodne z obowiązującymi przepisami dla zamierzenia inwestycyjnego obejmującego I Etap realizacji inwestycji pn.: „Fabryka Pełna Życia – nowe centrum Dąbrowy Górniczej w rejonie ulic: Kościuszki, Kolejowej i Konopnickiej”. Do Wykonawcy w ramach realizacji zadania inwestycyjnego „Fabryka Pełna Życia – nowe centrum Dąbrowy Górniczej w rejonie ulic: Kościuszki, Kolejowej i Konopnickiej” – etap I realizacji inwestycji” będzie należało wykonanie robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie, rozbudowie wraz z rozbiórką i infrastrukturą towarzyszącą. Opis przedmiotu zamówienia – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 13 do SWZ.
Interne KennungZP/02/2024
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111100 Abbrucharbeiten, 45112210 Mutterbodenabtrag, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71324000 Baukostenberechnung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen, 71340000 Von Ingenieuren erbrachte Verbundleistungen, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45111291 Erschließungsarbeiten, 79932000 Innenarchitektendienste, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel„Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie, rozbudowie wraz z rozbiórką i infrastrukturą towarzyszącą dla zamierzenia inwestycyjnego obejmującego I etap realizacji inwestycji pn.: „Fabryka Pełna Życia – nowe centrum Dąbrowy Górniczej w rejonie ulic: Kościuszki, Kolejowej i Konopnickiej”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie wraz z rozbiórką i infrastrukturą towarzyszącą w oparciu o załączoną dokumentację projektową, pozwolenie na budowę, projektowane postanowienia umowne zgodne z obowiązującymi przepisami dla zamierzenia inwestycyjnego obejmującego I Etap realizacji inwestycji pn.: „Fabryka Pełna Życia – nowe centrum Dąbrowy Górniczej w rejonie ulic: Kościuszki, Kolejowej i Konopnickiej”. Do Wykonawcy w ramach realizacji zadania inwestycyjnego „Fabryka Pełna Życia – nowe centrum Dąbrowy Górniczej w rejonie ulic : Kościuszki, Kolejowej i Konopnickiej” – etap I realizacji inwestycji” będzie należało wykonanie robót budowlanych polegających na budowie, przebudowie, rozbudowie wraz z rozbiórką i infrastrukturą towarzyszącą. Opis przedmiotu zamówienia – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ oraz Załącznik nr 13 do SWZ.