2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego w ramach programu UGrants – Start 5 dla Grantobiorców Uniwersytetu Gdańskiego w podziale na części z prawem opcji: Część I – dostawa komputera przenośnego dla Wydziału Nauk Społecznych Część II – dostawa komputera przenośnego dla Wydziału Nauk Społecznych Część III – dostawa przenośnego monitora dla Wydziału Oceanografii I Geografii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: 5B10.291.1.89.2025.AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – dostawa komputera przenośnego dla Wydziału Nauk Społecznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia do części I
Interne Kennung: 5B10.291.1.89.2025.AK MB Część I – dostawa komputera przenośnego dla Wydziału Nauk Społecznych
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3) Zamawiający zastrzega prawo do realizacji prawa opcji (w pełnym lub niepełnym zakresie ilościowym wskazanym w pkt 4 Formularza ofertowego – załącznika nr 1a, 1b, do SWZ odpowiednio do części I, II), gdy w terminie realizacji zamówienia podstawowego, złoży Wykonawcy drogą elektroniczną stosowne oświadczenie woli w zakresie skorzystania z prawa opcji. 4) Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego, w przypadku: a) niezłożenia przez Zamawiającego oświadczenia woli, dotyczącego prawa opcji (rezygnacja z tej części zamówienia); b) niepełnego wykorzystania zakresu ilościowego w ramach prawa opcji. 5) Przewidziane w ppkt 4 lit. a i b, rezygnacja oraz niepełne wykorzystanie zakresu ilościowego (opcja), spowodują odpowiednią zmianę ostatecznej wartości wynagrodzenia należnego Wykonawcy (zgodnie z wyceną Wykonawcy zawartą w Formularzu ofertowym – załączniku nr 1a, 1b do SWZ odpowiednio do części I, II). Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy. 6) Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji nie może być dłuższy niż wskazany w rozdziale IV pkt 1 ppkt 2) SWZ. 7) postanowienia projektu umowy (załącznika nr 5 i 5a do SWZ) dotyczące zamówienia podstawowego mają zastosowanie do zamówienia objętego prawem opcji, jeżeli nie zastrzeżono inaczej.
Los: LOT-0002
Titel: Część II – dostawa komputera przenośnego dla Wydziału Nauk Społecznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia do części II
Interne Kennung: 5B10.291.1.89.2025.AK Część II – dostawa komputera przenośnego dla Wydziału Nauk Społecznych
Los: LOT-0003
Titel: Część III – dostawa przenośnego monitora dla Wydziału Oceanografii I Geografii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 6 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia do części III
Interne Kennung: 5B10.291.1.89.2025.AK Część III – dostawa przenośnego monitora dla Wydziału Oceanografii I Geografii
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme