519410-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Sukcesywna dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych na rok 2026 z zakresu białek rekombinowanych i peptydów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych na rok 2026 z zakresu białek rekombinowanych i peptydów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników i materiałów laboratoryjnych na rok 2026 z zakresu białek rekombinowanych i peptydów w podziale na 24 pakiety (części).
Interne KennungZP.261.16.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet nr 1
BeschreibungOdczynniki laboratoryjne - 3 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 2
BeschreibungPrzeciwciało monoklonalne mysie anty-p62 - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 3
BeschreibungOdczynniki laboratoryjne - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 4
Beschreibungprzeciwciało Anti-G4S Linker - 8 opakowań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 5
BeschreibungDermorphin acetate - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 6
BeschreibungOdczynniki laboratoryjne - 44 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 6
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 7
Beschreibungodczynniki do cytometrii - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 8
BeschreibungPrzeciwciało I-rzędowe anty-GFAP - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 8
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 9
BeschreibungLAMP 1 Mab - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 9
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10
BeschreibungPeptyd MOTS-c - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 10
LosLOT-0011
TitelPakiet nr 11
Interne KennungPakiet nr 11
LosLOT-0012
TitelPakiet nr 12
Beschreibunganti-MCU (D2Z3B) rabbit - 3 opakowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 12
LosLOT-0013
TitelPakiet nr 13
Beschreibungprzeciwciało na ludzki CD40 (G28.5 clone), Functional Grade - 5 opakowań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 13
LosLOT-0014
TitelPakiet nr 14
Interne KennungPakiet nr 14
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15
BeschreibungRPL13A - 1 opakowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 15
LosLOT-0016
TitelPakiet nr 16
BeschreibungOdczynniki laboratoryjne - 9 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 16
LosLOT-0017
TitelPakiet nr 17
BeschreibungOdczynniki laboratoryjne - 13 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 17
LosLOT-0018
TitelPakiet nr 18
Interne KennungPakiet nr 18
LosLOT-0019
TitelPakiet nr 19
BeschreibungOdczynniki laboratoryjne - 10 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 19
LosLOT-0020
TitelPakiet nr 20
BeschreibungGold Hot Start PCR MIX LOAD - 3 opakowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 20
LosLOT-0021
TitelPakiet nr 21
Interne KennungPakiet nr 21
LosLOT-0022
TitelPakiet nr 22
BeschreibungLiofilizowany, syntetyczny peptyd prosty lub rozgałęziony o długości 5-20 aa. - 6 szt. opakowań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 22
LosLOT-0023
TitelPakiet nr 23
BeschreibungOdczynniki laboratoryjne - 116 pozycji asortymentowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentach zamówienia.
Interne KennungPakiet nr 23
LosLOT-0024
TitelPakiet nr 24
Interne KennungPakiet nr 24