2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja szpitalnego systemu postprocessingu diagnostyki obrazowej o kompleksowy system wspomagania diagnozy badań CT/MR/MG/RTG oparty o modele sztucznej inteligencji wraz z dostawą niezbędnych urządzeń IT
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest modernizacja szpitalnego systemu postprocessingowego diagnostyki obrazowej o kompleksowy system wspomagania diagnoz badań w modalnościach CT/MR/MG/RTG oparty o modelowanie rozpoznań z wykorzystaniem algorytmiki sztucznej inteligencji wraz z dostawą niezbędnego zaplecza sprzętowego oraz świadczeniem usług serwisowych i gwarancyjnych 2. Szczegółowy Przedmiot Zamówienia określa Załącznik nr 2 - OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) do niniejszej SWZ. 3. Zamówienie finansowane będzie z projektu: „Transformacja cyfrowa procesów usług medycznych z wykorzystaniem kompleksowej wymiany danych, zaawansowanej diagnostyki i ochrony systemów informatycznych w Szpitalach Pomorskich Sp. z o.o.” w ramach KPO, Działanie 1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. 4. Zamawiający na podstawie art. 257 ustawy Pzp zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania, jeśli środki publiczne, jakie Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia nie zostaną mu przyznane. 5. Przedmiot umowy o zamówienie publiczne zrealizowany będzie w terminie do 10 dni od dnia podpisania umowy, ale nie później niż do dnia 13 lipca 2026 roku na zasadach i warunkach określonych w załączniku nr 5 do SWZ „Projekt Umowy”.
Vorherige Bekanntmachung: 355687-2026
Interne Kennung: D25M/251/N/44-71rj/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na mocy przesłanki zawartej w art. 138 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający określił termin składania ofert krótszy o 5 dni niż określony w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione ponieważ prowadzenie całego postępowania wraz ze składaniem ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001