519480-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie Różanieckiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie Różanieckiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia publicznego jest zakup i dostawa samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie Różanieckiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 4 do SWZ - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy