2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení hmotnostního spektrometru v tandemovém spojení s HPLC systémem
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka hmotnostního spektrometru v tandemovém spojení s HPLC systémem s příslušenstvím (dále společně jen jako „Zařízení“ nebo „Dodávka“) provedení komplexní instalace Zařízení a všech dalších komponentů, provedení proškolení minimálně 3 pracovníků Zadavatele stran obsluhy Zařízení a využití jeho funkcí. Předmět veřejné zakázky je dále podrobněji specifikován v příloze č. 2 zadávací dokumentace (Smluvní dokumentace) a příloze č. 4 zadávací dokumentace (Technická specifikace veřejné zakázky).
Interne Kennung: Pořízení hmotnostního spektrometru v tandemovém spojení s HPLC systémem 2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer, 38433100 Massenspektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Pořízení hmotnostního spektrometru v tandemovém spojení s HPLC systémem 2026/ POPIS