519511-2026 - Ergebnis
Ungarn – Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen – Veszélyes hulladék kezelése - 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Veszélyes hulladék kezelése - 2026
Beschreibung: Vállalkozási szerződés keretében a Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház, telephelyein illetve a Kiskunhalasi Semmelweis Kórházban keletkezett veszélyes hulladékok komplett begyűjtése, elszállítása és ártalmatlanítása a szolgáltatás maradéktalan ellátásához szükséges gyűjtőedényzet biztosításával 24 hónap időtartamra, az ajánlattételi dokumentációban megadottak szerint. 1. rész Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház telephelyek: 1.) 6000. Kecskemét, Nyíri út 38. 2.) 6000. Kecskemét, Balaton u. 17. 3.) 6000. Kecskemét, Piaristák tere 7. 4.) Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház kiskunfélegyházi telephely, 6100. Kiskunfélegyháza, Fadrusz J. u. 4. 1. rész: 316 678 kg/24 hó különféle veszélyes hulladék elszállítása, valamint 111 369 db/24 hó különféle gyűjtőedényzet beszerzése A hulladékok jogszabályi előírások szerinti csomagolása, feliratozása, szállításra történő előkészítése az Ajánlattevő feladata. A fenti telephelyeken keletkező veszélyes hulladékok összegyűjtéséhez szükséges minősített zsákok és gyűjtőedények biztosítása, valamint az azokban összegyűlt veszélyes hulladékok begyűjtése, a gyűjtőhelyek tisztán tartása, a keletkezett hulladék helyszínen történő mérlegelése, majd elszállítása és ártalmatlanítása a szerződés hatályba lépését követő 24 hónapon keresztül, a mindenkor hatályos előírások, jogszabályok szerint. A szolgáltatás igénybevétele az egyes veszélyes hulladéktípusok és gyűjtőedényzet konkrét mennyisége tekintetében igény szerint történik, pontos mennyiség csak a korábbi felhasználás adatai alapján becsléssel tud meghatározásra kerülni amelyet a Műszaki leírás tartalmaz. E mennyiségek kizárólag tájékoztató jellegűek, azzal azonban, hogy ajánlatkérő kötelezettséget vállal az összmennyiség tekintetében –hulladéktípusonként és gyűjtőedényzet típusonként konkrétan meg nem határozva - legalább fenti mennyiség 80%-ának megfelelő mennyiség lehívására, szolgáltatás igénybevételére. Részletes mennyiségeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. 2. rész Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház Kalocsai telephely, 6300 Kalocsa, Kossuth Lajos u. 34-36. 2. rész 30 604 kg/24 hó különféle veszélyes hulladék elszállítása. A hulladékok jogszabályi előírások szerinti csomagolása, feliratozása, szállításra történő előkészítése az Ajánlattevő feladata. A fenti telephelyen keletkező veszélyes hulladékok begyűjtése, a gyűjtőhelyek tisztán tartása, a keletkezett hulladék helyszínen történő mérlegelése, majd elszállítása és ártalmatlanítása a szerződés hatályba lépését követő 24 hónapon keresztül, a mindenkor hatályos előírások, jogszabályok szerint. A szolgáltatás igénybevétele az egyes veszélyes hulladéktípusok konkrét mennyisége tekintetében igény szerint történik, pontos mennyiség csak a korábbi felhasználás adatai alapján becsléssel tud meghatározásra kerülni amelyet a Műszaki leírás tartalmaz. E mennyiségek kizárólag tájékoztató jellegűek, azzal azonban, hogy ajánlatkérő kötelezettséget vállal az összmennyiség tekintetében – hulladéktípusonként konkrétan meg nem határozva - legalább fenti mennyiség 80%-ának megfelelő mennyiség lehívására, szolgáltatás igénybevételére. Részletes mennyiségeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. 3. rész: Kiskunhalasi Semmelweis Kórház a Szegedi Tudományegyetem Oktató Kórháza (6400 Kiskunhalas, Dr. Monszpart L. u. 1.) 3. rész: 148 900 kg/24 hó különféle veszélyes hulladék elszállítása, valamint 45 832 db/24 hó különféle gyűjtőedényzet beszerzése A hulladékok jogszabályi előírások szerinti csomagolása, feliratozása, szállításra történő előkészítése az Ajánlattevő feladata. A fenti telephelyen keletkező veszélyes hulladékok összegyűjtéséhez szükséges minősített zsákok és gyűjtőedények biztosítása, valamint az azokban összegyűlt veszélyes hulladékok begyűjtése, a gyűjtőhelyek tisztán tartása, a keletkezett hulladék helyszínen történő mérlegelése, majd elszállítása és ártalmatlanítása a szerződés hatályba lépését követő 24 hónapon keresztül, a mindenkor hatályos előírások, jogszabályok szerint. A szolgáltatás igénybevétele az egyes veszélyes hulladéktípusok és gyűjtőedényzet konkrét mennyisége tekintetében igény szerint történik, pontos mennyiség csak a korábbi felhasználás adatai alapján becsléssel tud meghatározásra kerülni amelyet a Műszaki leírás tartalmaz. E mennyiségek kizárólag tájékoztató jellegűek, azzal azonban, hogy ajánlatkérő kötelezettséget vállal az összmennyiség tekintetében – hulladéktípusonként és gyűjtőedényzet típusonként konkrétan meg nem határozva - legalább fenti mennyiség 80%-ának megfelelő mennyiség lehívására, szolgáltatás igénybevételére. Vállalkozónak a tárgyi szolgáltatást a 2012. évi CLXXXV törvény a hulladékokról, a 225/2015. (VIII. 7.) Korm. rendelet a veszélyes hulladékkal kapcsolatos egyes tevékenységek részletes szabályairól, továbbá az egészségügyi intézményekben keletkező hulladék kezeléséről 12/2017. (VI.1.) EMMI rendelet, valamint az ADR előírásainak betartásával kell elvégeznie, figyelembe véve a mindenkor érvényben lévő jogszabályi előírásokat. Részletes mennyiségeket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Vorherige Bekanntmachung: 238725-2026
Interne Kennung: EKR001438312025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház telephelyei
Interne Kennung: EKR001438312025/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: A megadott mennyiségek Megrendelő 24 havi igényét fedezik, és Megrendelő további +20 %-os mértékben mennyiségi eltérést köt ki, mely Megrendelő egyoldalú jognyilatkozatával érvényesíthető. (a mennyiségi eltérés összességében nem gyűjtőeszköz és hullladék típusonként értelmezendő)
Los: LOT-0002
Titel: Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház Kalocsai teleph
Interne Kennung: EKR001438312025/2
Los: LOT-0003
Titel: Kiskunhalasi Semmelweis Kórház
Interne Kennung: EKR001438312025/3