519524-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup sprzętu medycznego dla Zakładu Radioterapii
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu medycznego dla Zakładu Radioterapii
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu dla Zakładu Radioterapii. Postępowanie podzielone jest na 3 części: 1) Zakup systemu transportu pacjenta do zastosowań w brachyterapii, 2) Zakup sprzętu dozymetrycznego wraz z oprogramowaniem dozymetrycznym, 3) Zakup aplikatorów ginekologicznych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach nr 2-4 do SWZ Formularz cenowo-techniczny.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup systemu transportu pacjenta do zastosowań w brachyterapii
BeschreibungPrzedmiotem zadania nr 1 jest Zakup systemu transportu pacjenta do zastosowań brachyreapii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w załączniku nr 2 do SWZ - Formularz cenowo-techniczny dla zadania nr 1. Rok produkcji systemu 2026. Przedmiot zamówienia powinien posiadać certyfikat CE. Kompletny system pozycjonowania i przenoszenia pacjentów przeznaczony do wspierania, pozycjonowania i przenoszenia pacjentów na potrzeby procedur uwzględniających obrazowanie rezonansem magnetycznym MRI i tomografii komputerowej CT.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji
LosLOT-0002
TitelZakup sprzętu dozymetrycznego wraz z oprogramowaniem dozymetrycznym
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 2 jest zakup sprzętu dozymetrycznego wraz z oprogramowaniem dozymetrycznym. Szczegółowy opis przemiotu zamówienia został wskazany w załączniku nr 3 do SWZ - Formularz cenowo-techniczny dla zadania nr 2. Zamawiający wymaga roku produkcji 2026 oraz certyfikatu CE. Dodatkowo dawkomiesz klasy referencyjnej spełniający minimalne wymagania obowiązujące w radioterapii, brachyterapii i diagnostyce obrazowej. Zamawiający wymaga kolorowego wyświetlacza z ekranem dotykowym (typ pojemnościowy) min. WVGA (800x480 pixeli) z podświetleniem.
LosLOT-0003
TitelZakup aplikatorów ginekologicznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia w części nr 3 jest zakup aplikatorów ginekologicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 3 został wskazany w załączniku nr 4 do SWZ - formularz cenowo-techniczny dla zadania nr 3. Wymagany rok produkcji - 2026. Zamawiający wymaga certyfikatu CE.Oferowane aplikatory muszą być kompletne, kompatybilne z akcesoriami, fabrycznie nowe, gotowe do użycia zgodnie z ich przeznaczeniem. Okres gwarancji musi wynosić minimum 24 miesiące.