2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding IT-Hardware Stip
Beschreibung: Deze aanbesteding is uitgebracht om een Raamovereenkomst te sluiten een onderneming voor de levering van IT-hardware van uitstekende prijs en kwaliteit, geschikt voor Gebruikers in het primair onderwijs. Meer informatie over de omvang van deze opdracht staat vermeld in de aanbestedingsstukken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1: Stip Hilversum
Beschreibung: De aanbesteding betreft een Raamovereenkomst voor één stichting. Het is niet wenselijk, noch effectief om deze opdracht op te knippen in meerdere percelen. Meer informatie over de omvang van deze opdracht staat vermeld in de aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan verlengd worden.