See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kuukivi tn 3 ja Kuukivi tn 5 ehitustööde kontsessioon
Beschreibung: Kuukivi tn 3 ja Kuukivi tn 5 ehitustööde kontsessioon / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313212-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kontsessioonilepingu sõlmimise menetlus
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000