See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de întreținere, reparare si servicii conexe pentru autovehiculele si utilaje din dotarea Serviciului Public de Administrarea Patrimoniului Sebeș
Beschreibung: Se vor achizitiona serviciile solicitate, conform descrierii detaliate conform caietelorde sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor cf OUG 107/2017. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18
Interne Kennung: 16029704-2026-3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de întreținere, reparare si servicii conexe pentru utilaje marca buldoexcavator (JCB) si autogreder NOBAS HBM
Beschreibung: Se vor achiziţiona serviciile solicitate conform descrierii detaliate conform caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de întreținere, reparare si servicii conexe pentru utilaje Cilindru HAMM
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de întreținere și reparare a autovehiculelor și servicii conexe pentru autovehiculele marca RENAULT, DACIA, FORD
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii de întreținere ,reparare , furnizare piese de schimb si servicii conexe pentru utilaje marca HAKO, Echipament împrăștiere material antiderapant solid , Echipament spălare/împrăștiere lichid degivrare
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Lotul 5 – Servicii de întreținere, reparare, si servicii conexe pentru MATURATOARE MAN (SCARAB)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Servicii de întreținere, reparare, si servicii conexe pentru MERCEDES 963-2-B
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Servicii de întreținere, reparare, si servicii conexe pentru NACELA NISSAN SHFF/SOCAGE T15/CABSTAR 35.13
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Servicii de întreținere ,reparare, furnizare piese de schimb si servicii conexe pentru utilaje marca TRACTOR U650+ REMORCA + CISTERNA
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Servicii de întreținere ,reparare, furnizare piese de schimb si servicii conexe pentru utilaje mini excavator Neuson 1404
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Servicii Inspecția Tehnică Periodică pentru autovehiculele din dotarea SPAP SEBES
Interne Kennung: 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71631200 Technische Kontrolle von Kraftfahrzeugen
Los: LOT-0011
Titel: Servicii conexe –Servicii de vulcanizare și furnizare anvelope
Interne Kennung: 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50116500 Reifenreparatur, einschließlich Montieren und Auswuchten