519560-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Dodávka počítačů, tiskáren a jejich příslušenství 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka počítačů, tiskáren a jejich příslušenství 2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody se třemi dodavateli na zajištění průběžných dodávek počítačů včetně monitorů, notebooků, lokálních tiskáren, skenerů, jejich příslušenství a softwaru poskytovaného prostřednictvím OEM licencí (dále jen „výpočetní technika“ nebo „zboží“), plně kompatibilních se současně používanými softwary u zadavatele (MS Windows a MS Office). Předmětem veřejné zakázky je rovněž poskytování záručního servisu výpočetní techniky a zajištění odběru a ekologické likvidace zadavatelem vyřazené výpočetní techniky, která byla na základě této veřejné zakázky zadavateli dodána, jakož i výpočetní techniky, která bude plněním nahrazována.
Interne Kennung25_ZAKÁZKA/22
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30237410 Computermäuse, 30237460 Computertastaturen
5. Los
LosLOT-0001