519564-2026 - Wettbewerb
Estland – Softwareprogrammierung und -beratung – Tehniline tugi ja nõustamisteenused riikliku elektrooniliste teenuste veebiportaali tarkvara uuendamiseks ja seadistamiseks (Ukraina)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tehniline tugi ja nõustamisteenused riikliku elektrooniliste teenuste veebiportaali tarkvara uuendamiseks ja seadistamiseks (Ukraina)
Beschreibung: Käesolev riigihanke eesmärgiks on osta tehnilise toe ja nõustamisteenuseid ühtse riikliku elektrooniliste teenuste veebiportaali tarkvara uuendamiseks ja seadistamiseks vastavalt tehnilistele nõuetele ja hankelepingu tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313643-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000