See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 383927-2026
Interne Kennung: DZP.261.18.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320, t.j. ze zm., zwanej dalej Pzp), zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 Pzp, ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z powodu radykalnego zwiększenia się liczby pacjentów objętych procesem leczenia przy wykorzystaniu produktów leczniczych stanowiących przedmiot zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Część 8
Beschreibung: Filgrastimum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 8
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 30%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 30% dostaw przedmiotu zamówienia, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania produktu, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć.
Los: LOT-0014
Titel: Część 14
Beschreibung: Netupitantum + Palonosetroni hydrochloridum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0019
Titel: Część 19
Beschreibung: Roztwór do infuzji, jałowy roztwór chlorku sodu, jałowa woda do irygacji. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20
Beschreibung: Diety. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21
Beschreibung: Dieta. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0026
Titel: Część 26
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27
Beschreibung: Ferricum derisomaltosum. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 27