519601-2026 - Wettbewerb
Polen – Kochen von Mahlzeiten – Przygotowywanie i dostawa posiłków dla pacjentów Szpitala im. Ryszarda Rzepki w Sulechowie Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzygotowywanie i dostawa posiłków dla pacjentów Szpitala im. Ryszarda Rzepki w Sulechowie Sp. z o.o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Przygotowywanie i dostawa posiłków dla pacjentów Szpitala im. Ryszarda Rzepki w Sulechowie Sp. z o.o. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do SWZ nr: 2- Opis przedmiotu zamówienia, 7- Wzór umowy
Interne KennungDIET.382.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten, 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Przygotowywanie i dostawa posiłków dla pacjentów Szpitala im. Ryszarda Rzepki w Sulechowie Sp. z o.o. 1) Przedmiot zamówienia obejmuje przygotowanie, produkcję oraz dystrybucję całodziennego i codziennego wyżywienia dla pacjentów hospitalizowanych, zgodnie z aktualnymi normami żywienia dla podmiotów leczniczych, zaleceniami Ministra Zdrowia, zasadami systemu HACCP oraz obowiązującymi przepisami prawa żywnościowego i sanitarnego. 2) Posiłki powinny być przygotowywane z uwzględnieniem: ● rodzaju stosowanej diety, ● stanu klinicznego pacjenta, ● zaleceń lekarskich i dietetycznych, ● aktualnych norm żywienia oraz standardów żywienia szpitalnego. 3) Wykonawca zobowiązany będzie do: ● zapewnienia odpowiedniej wartości energetycznej i odżywczej posiłków adekwatnej do rodzaju diety oraz aktualnych norm żywienia dla podmiotów leczniczych, ● stosowania jadłospisów zgodnych z aktualnymi wytycznymi Ministra Zdrowia, ● zachowania odpowiedniej jakości sensorycznej, smakowej i estetycznej posiłków, ● zapewnienia urozmaicenia posiłków oraz różnorodności produktów spożywczych, ● stosowania świeżych produktów wysokiej jakości, ● przygotowywania diet zgodnie z aktualną nomenklaturą diet szpitalnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach do SWZ nr: 2- Opis przedmiotu zamówienia, 7- Wzór umowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten