2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców oraz z PSZOK w Gminie Lisia Góra”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych przez mieszkańców oraz z PSZOK w Gminie Lisia Góra” Punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych stanowi własność Gminy Lisia Góra, znajduje się na działce nr 1346/2 położonej w m. Lisia Góra. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 13 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001