2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg pozostających w zarządzie Gminy Wadowice w sezonie 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie zimowego utrzymania dróg gminnych i wewnętrznych zarządzanych przez Gminę Wadowice w sezonie 2026/2027 w zakresie odśnieżania, zwalczania śliskości zimowej, odśnieżania interwencyjnego, usuwania wraz z wywozem nadmiaru pokrywy śnieżnej oraz sprzątanie pozimowe. Zamówienie realizowane będzie z podziałem na następujące części (zakresy): Część I: Zakres I – drogi gminne i wewnętrzne na terenie miasta Wadowice Część II: Zakres II - drogi gminne i wewnętrzne na terenie miasta Wadowice Część III: Zakres III - drogi gminne i wewnętrzne na terenie miasta Wadowice Część IV: Zakres IV – drogi gminne i wewnętrzne na terenie miasta Wadowic Część V: Zakres V – drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectw Babica i Roków Część VI: Zakres VI – drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectwa Chocznia Część VII: Zakres VII - drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectw Gorzeń Dolny, Gorzeń Górny, Zawadka Część VIII: Zakres VIII - drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectw Klecza Górna, Stanisław Górny i Wysoka Część IX: Zakres IX - drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectw Klecza Dolna, Klecza Górna Część X: Zakres X - drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectw Barwałdzie Dolnym, Kleczy Górnej Część XI: Zakres XI - drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectw Jaroszowice i Jaroszowice Zbywaczówka Część XII: Zakres XII - drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectwa Kaczyna Część XIII: Zakres XIII - drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectw Jaroszowice (Gołębiówka) i Ponikiew.
Interne Kennung: IR.271.36.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Zakres I
Beschreibung: drogi gminne i wewnętrzne na terenie miasta Wadowice
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Zakres II
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Zakres III
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Zakres IV
Beschreibung: drogi gminne i wewnętrzne na terenie miasta Wadowic
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część V: Zakres V
Beschreibung: drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectw Babica i Roków
Interne Kennung: Część nr5
Los: LOT-0006
Titel: Część VI: Zakres VI
Beschreibung: drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectwa Chocznia
Interne Kennung: Część nr6
Los: LOT-0007
Titel: Część VII: Zakres VII
Beschreibung: drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectw Gorzeń Dolny, Gorzeń Górny, Zawadka
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII: Zakres VIII
Beschreibung: drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectw Klecza Górna, Stanisław Górny i Wysoka
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część IX: Zakres IX
Beschreibung: drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectw Klecza Dolna, Klecza Górna
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Część X: Zakres X
Beschreibung: drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectw Barwałdzie Dolnym, Kleczy Górnej
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Część XI: Zakres XI
Beschreibung: drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectw Jaroszowice i Jaroszowice Zbywaczówka
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Część XII: Zakres XII
Beschreibung: drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectwa Kaczyna
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Część XIII: Zakres XIII
Beschreibung: drogi gminne i wewnętrzne na terenie sołectw Jaroszowice (Gołębiówka) i Ponikiew
Interne Kennung: Część nr 13