See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów stosowanych na Bloku Operacyjnym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów stosowanych na Bloku Operacyjnym : 1. Cewniki do dializy otrzewnowej Tenschoffa - Pakiet 1, 2. Asortyment do RIRS – Pakiet 2, 3. Elektrody do resektoskopu – Pakiet 3 4. Mata podłogowa dekontaminacyjna - Pakiet 4 5. Elektroda neutralna jednorazowa – Pakiet 5 6. Zestaw do cystostomii – Pakiet 6 7. Matryca i klej – Pakiet 7 8. Pozycjoner – Pakiet 8 9. Wchłanialny środek hemostatyczny – Pakiet 9 10. Ostrza chirurgiczne – Pakiet 10 11. Materiał hemostatyczny – Pakiet 11 12. Wosk kostny– Pakiet 12 13. Klej tkankowy – Pakiet 13 14. Pojemniki, pozycjonery do operacji kręgosłupa i asortyment dodatkowy – Pakiet 14 15. Błony, zaciski, staplery – Pakiet 15 16. Zaciski tętniakowe – Pakiet 16 17. Katetery i butelki do odsysania ran- Pakiet 17 18. Folia chirurgiczna bakteriobójcza – Pakiet 18 19. Zestaw drenów laparoskopowych – Pakiet 19 20. Dreny do pompy histeroskopowej – Pakiet 20 21. Zestaw do nefrostomii – Pakiet 21 22. Cewniki trójdrożne z balonem - Pakiet 22 23. Cewniki moczowodowe - Pakiet 23 24. Koszyk urologiczny – Pakiet 24 25. Zestaw do szynowania moczowodów – Pakiet 25 26. Zestaw do szynowania moczowodów roczny – Pakiet 26 27. Kraniki – Pakiet 27 28. Rurki krtaniowe – Pakiet 28 29. Zestawy, mankiety, rurki i prowadnice – Pakiet 29 30. Woda sterylna - Pakiet 30 31. Glukometry i paski do glukometru – Pakiet 31 32. Wyroby urologiczne – Pakiet 32 33. Zestaw płucząco-ssący do zabiegów z użyciem robota -Pakiet 33 34. System taśmy do leczenia POP w odcinku przednim i wierzchołkowym – Pakiet 34 35. Przyrząd do usuwania zszywek staplera – Pakiet 35 36. Specjalistyczny materiał hemostatyczny – Pakiet 36 37. Elektrody do histeroskopu – Pakiet 37 38. Trisect – Pakiet 38 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: PN/8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör, 33141640 Dränvorrichtungen, 33184100 Chirurgische Implantate, 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cewniki do dializy otrzewnowej Tenschoffa -Pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera zał. nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie, że przy realizacji zamówienia będzie miał prawo skorzystać z prawa opcji, które przejawia się tym, że Zamawiający może zwiększyć o 40% realizację zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu zamówienia określonego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym zał. nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Asortyment do RIRS – Pakiet 2
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Elektrody do resektoskopu – Pakiet 3
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Mata podłogowa dekontaminacyjna - Pakiet 4
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Elektroda neutralna jednorazowa – Pakiet 5
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Zestaw do cystostomii – Pakiet 6
Interne Kennung: Pakiet 6
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0007
Titel: Matryca i klej – Pakiet 7
Interne Kennung: Pakiet 7
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0008
Titel: Pozycjoner – Pakiet 8
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Wchłanialny środek hemostatyczny – Pakiet 9
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Ostrza chirurgiczne – Pakiet 10
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Materiał hemostatyczny – Pakiet 11
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Wosk kostny– Pakiet 12
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Klej tkankowy – Pakiet 13
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pojemniki, pozycjonery do operacji kręgosłupa i asortyment dodatkowy – Pakiet 14
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Błony, zaciski, staplery – Pakiet 15
Interne Kennung: Pakiet 15
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0016
Titel: Zaciski tętniakowe – Pakiet 16
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Katetery i butelki do odsysania ran- Pakiet 17
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Folia chirurgiczna bakteriobójcza – Pakiet 18
Interne Kennung: Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Zestaw drenów laparoskopowych – Pakiet 19
Interne Kennung: Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Dreny do pompy histeroskopowej
Interne Kennung: Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Zestaw do nefrostomii – Pakiet 21
Interne Kennung: Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Cewniki trójdrożne z balonem - Pakiet 22
Interne Kennung: Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Cewniki moczowodowe - Pakiet 23
Interne Kennung: Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Koszyk urologiczny – Pakiet 24
Interne Kennung: Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Zestaw do szynowania moczowodów – Pakiet 25
Interne Kennung: Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Zestaw do szynowania moczowodów roczny – Pakiet 26
Interne Kennung: Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Kraniki – Pakiet 27
Interne Kennung: Pakiet 27
Haupteinstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör
Los: LOT-0028
Titel: Rurki krtaniowe – Pakiet 28
Interne Kennung: Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Zestawy, mankiety, rurki i prowadnice – Pakiet 29
Interne Kennung: Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Woda sterylna - Pakiet 30
Interne Kennung: Pakiet 30
Los: LOT-0031
Titel: Glukometry i paski do glukometru – Pakiet 31
Interne Kennung: Pakiet 31
Los: LOT-0032
Titel: Wyroby urologiczne – Pakiet 32
Interne Kennung: Pakiet 32
Los: LOT-0033
Titel: Zestaw płucząco-ssący do zabiegów z użyciem robota -Pakiet 33
Interne Kennung: Pakiet 33
Los: LOT-0034
Titel: System taśmy do leczenia POP w odcinku przednim i wierzchołkowym – Pakiet 34
Interne Kennung: Pakiet 34
Los: LOT-0035
Titel: Przyrząd do usuwania zszywek staplera – Pakiet 35
Interne Kennung: Pakiet 35
Los: LOT-0036
Titel: Specjalistyczny materiał hemostatyczny – Pakiet 36
Interne Kennung: Pakiet 36
Los: LOT-0037
Titel: Elektrody do histeroskopu – Pakiet 37
Interne Kennung: Pakiet 37
Los: LOT-0038
Titel: Trisect – Pakiet 38
Interne Kennung: Pakiet 38