2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja misji gospodarczej do Hiszpanii – Walencji, podczas Valencia Digital Summit (VDS) 2026.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa pn. „Kompleksowa organizacja misji gospodarczej do Hiszpanii – Walencji, podczas Valencia Digital Summit (VDS) 2026”, z udziałem lubuskich przedsiębiorców oraz przedstawicieli Zamawiającego, realizowanego w ramach projektu pn.: „Przedsiębiorcze Lubuskie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021–2027, Priorytet 1 Fundusze Europejskie dla Lubuskiej Gospodarki, Działanie 1.5 Rozwój Przedsiębiorczości – dotacje, Typ projektu VI – Tworzenie oferty dla biznesu – obsługa inwestora i eksportera. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DA.III.2721.1.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie prowadzone w formie elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63515000 Reisedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55110000 Hotel-Übernachtungen, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 79951000 Veranstaltung von Seminaren, 60100000 Straßentransport/-beförderung, 79540000 Dolmetscherdienste, 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001