See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa automatycznych skrzyń biegów do autobusów
Beschreibung: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na usługę polegającą na naprawie automatycznych skrzyń biegów. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części - zadania.
Interne Kennung: 17/NL/LB/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50116000 Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - naprawa automatycznych skrzyń biegów do autobusów
Beschreibung: Zadanie nr 1: naprawa skrzyń biegów wyprodukowanych przez VOITH Turbo GmbH & Co. KG Niemcy, typu: 864.5, 854.5, 864.6 (Diwa.5, Diwa.6 z wersjami Sensotop)
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - naprawa automatycznych skrzyń biegów do autobusów
Beschreibung: Zadanie nr 2: naprawa skrzyń biegów ZF Ecomat/Ecolife wyprodukowanych przez ZF FRIEDRICHSHAFEN AG, Niemcy, typu: ZF 6HP 504, ZF ECOLIFE 6AP 1200B, ZF ECOLIFE 6AP 1400B, ZF ECOLIFE 6AP1202B (z przekł. kątową), ZF ECOLIFE 6AP 1700B, ZF ECOLIFE 2 6AP 1420B
Interne Kennung: Zadanie nr 2