2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Full Spectrum Sorter
Beschreibung: Zie documenten "Vrijwillige transparantie Full Spectrum Sorter L-EU-25-10" 1 Full spectrum Sorter + 1 jaar garantie + 9 jaar onderhoud
Interne Kennung: L-EU-25-10
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: L-EU-25-10 Vrijwillige transparantie Full Spectrum Sorter
Beschreibung: NL-LEIDEN: Aankondiging vrijwillige transparantie Full Spectrum Cell Sorter REFERENTIE: L-EU-25-10 Datum: 07-08-2025 CPV-code(s) Omschrijving 38000000-5 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) ONDERHANDELINGSPROCEDURE ZONDER BEKENDMAKING VAN EEN AANKONDIGING VAN EEN OPDRACHT (ART. 2.32 AW 2012, GEWIJZIGD BIJ AANBESTEDINGSBESLUIT 2016) ________________________________________ Het LUMC is voornemens een opdracht voor de aanschaf van een Full Spectrum Cell Sorter ten behoeve van de afdeling Flowcytometrie Core Faciliteit (FCF) te gunnen aan de onderneming Cytek Biosciences B.V. gevestigd te Paasheuvelweg 25, Tower C5, 1105 BP Amsterdam, Nederland. De aanbestedende dienst kan de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toepassen aangezien mededinging om onderstaande technische redenen ontbreekt en de betreffende levering en dienst alleen door deze specifieke leverancier kan worden geleverd: 1. Het instrument moet in staat zijn om panels met minimaal 45 fluorescente fluorochromen gelijktijdig te detecteren en op basis hiervan te sorteren. 2. Het instrument moet beschikken over minimaal 5 lasers, te weten 355, 405, 488, 561 en 633nm of vergelijkbaar. 3. Het instrument moet kunnen sorteren gebruikmakende van verschillende nozzles, te weten 70, 85, 100 en 130 µm. 4. Het instrument moet in staat zijn gelijktijdig 6 verschillende cell populaties te sorteren in 1.5ml eppendorf tubes of 5ml reageerbuizen met alle beschikbare nozzles. 5. De cell sorter moet dusdanig compatibel zijn met analyers beschikbaar op de FCF dat bestaande proeven één op één kunnen worden overgeze. 6. Het instrument moet voorzien zijn van een “small particle detector” waarmee kleine deeltjes vanaf 70nm kunnen worden gedetecteerd. 7. Bovenstaande eisen moeten voldaan zijn op het moment van installatie van het instrument. Voorgestelde opdracht 1 Full Spectrum Sorter + 1 jaar garantie + 9 jaar onderhoud Afsluiting Volledigheidshalve wil het LUMC u middels deze aankondiging op de hoogte brengen en in de gelegenheid stellen om hier een gemotiveerd bezwaar tegen aan te tekenen. Indien u bezwaar heeft tegen de voorgenomen Opdracht bij Cytek Biosciences B.V. wordt u verzocht zich uiterlijk 28-08-2025 vóór 17:00 uur via de email aanbestedingen@lumc.nl te melden bij Jimmy Been, inkoper. Als dit tijdens de bovengenoemde periode niet (succesvol), is het LUMC vrij om over te gaan tot verstrekking van bovengenoemde opdracht.
Interne Kennung: 1