519722-2025 - Wettbewerb
Polen – Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke – Dostawa 14 sztuk autobusów elektrycznych klasy MAXI w ramach zadania pn. „Rozwój zeroemisyjne-go transportu publicznego we Włocławku poprzez zakup zeroemisyjnego transportu wraz z niezbędną infrastrukturą - etap II”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 14 sztuk autobusów elektrycznych klasy MAXI w ramach zadania pn. „Rozwój zeroemisyjne-go transportu publicznego we Włocławku poprzez zakup zeroemisyjnego transportu wraz z niezbędną infrastrukturą - etap II”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia stanowi dostawa 14 sztuk nowych autobusów elektrycznych klasy MAXI w ramach za-dania pn. „Rozwój zeroemisyjnego transportu publicznego we Włocławku poprzez zakup zeroemisyjnego transportu wraz z niezbędną infrastrukturą – etap II”. Zamówienie obejmuje swoim zakresem dostawę oraz przeniesienie przez Wykonawcę na Zamawiającego własności czternastu – wolnych od wad fizycznych i prawnych, fabrycznie nowych (tj. wyprodukowanych nie wcześniej niż 6 miesięcy od daty przekazania Użytkownikowi – Miejskiemu Przedsiębiorstwu Komunikacyjnemu sp. z o.o. we Włocławku z siedzibą we Włocławku (87-800 Włocławek) przy ul. Rysiej 3, zwanemu dalej „Użytkownikiem”) ekologicznych, zero-emisyjnych, niskopodłogowych – autobusów miejskich klasy MAXI z napędem elektrycznym, a także udzielenie Użytkownikowi autoryzacji na obsługę i naprawy autobusu na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy serwisowej.
Interne KennungIZ.ZP.271.36.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr, 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse
5. Los
LosLOT-0001