See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky pracovních oděvů 2025 I.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky pracovních oděvů dle specifikace uvedené v příloze č. 2 - Příloha krycího listu, kde je také stanoveno orientační množství dodání za předmět plnění veřejné zakázky. Zadavatel si vyhrazuje právo neodebrat či překročit uvedené předpokládané množství.
Interne Kennung: VZ0210611
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Oděvy pro zdravotníky
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky oblečení dle specifikace uvedené v příloze č. 2 (záložka „část I.“) Zadavatel si vyhrazuje právo neodebrat či překročit uvedené předpokládané množství.
Interne Kennung: VZ0210611-1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to v případě, dojde-li k předčasnému ukončení smlouvy.
Los: LOT-0002
Titel: Zateplené oděvy pro zdravotníky
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky jsou dodávky oblečení dle specifikace uvedené v příloze č. 2 (záložka „část II.“) Zadavatel si vyhrazuje právo neodebrat či překročit uvedené předpokládané množství.
Interne Kennung: VZ0210611-2