2. Verfahren
Verfahren
Titel: Iontoměnič Resinex
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka Iontoměniče Resinex v množství 30 m3 pro Provozní úsek čistících stanic I. včetně dopravy, přepravních a balicích materiálů a pojištění do místa plnění.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Možné důvody vyloučení účastníka zadávacího řízení jsou definovány v § 48 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24962000 Chemikalien für die Wasseraufbereitung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DIAMO-D350/48817/2025