2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de asistență socială de tip Centru de Zi pentru 20 de persoane adulte cu dizabilitati - COD SERVICIU SOCIAL 8899-CZ-D-I
Beschreibung: Servicii de asistență socială de tip Centru de Zi pentru 20 de persoane adulte cu dizabilitati - COD SERVICIU SOCIAL 8899-CZ-D-I
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312100 Betreuung in Tagesstätten
5. Los
Los: LOT-0001