2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa systemu obsługi dofinansowań i refundacji SODiR 3.0 wraz z asystą techniczną, konserwacją i rozwojem
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest: 4.1.1. Zadania nr 1 [w ramach zamówienia podstawowego] – wykonanie dzieła w postaci Wdrożenia, którego rezultatem będzie powstanie i uruchomienie działającego Systemu Obsługi Dofinansowań i Refundacji SODiR 3.0 spełniającego wymagania opisane w PPU, w tym w OPZ. Zadanie nr 1 podzielone jest na poniższe Etapy: 4.1.1.1. Etap 1 – Analiza funkcjonalna Systemu SODiR 3.0, 4.1.1.2. Etap 2 - Budowa Systemu SODiR 3.0. W Etapie 2 Wykonawca wykona migrację danych z Systemu SODiR 2.0 i PAWOR do Systemu SODiR 3.0; 4.1.1.3. Etap 3 – Warsztaty wdrożeniowe, 4.1.1.4. Etap 4 – Start Produkcyjny i Stabilizacja Systemu SODiR 3.0 na Środowisku Produkcyjnym; 4.1.1.5. Etap 5 – Dokumentacja Powykonawcza Systemu SODiR 3.0. 4.1.2. Zadania nr 2 – świadczenie usług Asysty Technicznej i Konserwacji Systemu SODiR 3.0. w zakresie i w sposób opisany w PPU i OPZ, w ramach zamówienia podstawowego oraz w ramach Opcji. 4.1.3. Zadania nr 3 – świadczenie Modyfikacji i Rozwoju Systemu SODiR 3.0 w ramach maksymalnego limitu 60 000 Roboczogodzin. Zadanie nr 3 będzie realizowane w Opcji. dalej jako „Przedmiot Umowy”, „Przedmiot Zamówienia”. 4.1.4. W ramach realizacji Przedmiotu Zamówienia Wykonawca zobowiązuje się także: 4.1.4.1. udzielić Zamawiającemu gwarancji i rękojmi na warunkach szczegółowo opisanych w Paragrafie 12 Załącznika n r 2 do SWZ; 4.1.4.2. przenieść na Zamawiającego autorskie prawa majątkowe oraz prawa zależne do wytworzonych lub dostarczonych podczas realizacji Umowy Utworów na warunkach i zasadach opisanych szczegółowo w Paragrafie 18 Załącznika n r 2 do SWZ; 4.1.4.3. zapewnić Zamawiającemu licencje na korzystanie z Utworów, na warunkach i zasadach opisanych szczegółowo w Paragrafie 18 Załącznika nr 2 do SWZ. 4.1.5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, w tym ATiK, MR oraz sposób ich realizacji określają postanowienia Umowy (Załącznik nr 2 do SWZ), w tym zwłaszcza OPZ (Załącznik nr 1 do Umowy) wraz z załącznikami. 4.1.6. W celu uniknięcia wątpliwości Strony potwierdzają, że w zakresie Wdrożenia interes Zamawiającego zostanie zaspokojony wyłącznie w wyniku dostarczenia mu kompletnego, w pełni funkcjonalnego Systemu SODIR 3.0 wraz z Dokumentacją Powdrożeniową, który stanowi dzieło – i tylko w takim wypadku dojdzie do należytego wykonania Umowy w zakresie Wdrożenia. 4.1.7. Szczegóły dotyczące Opcji znajdują się w Projektowane postanowienia Umowy, które zostaną wprowadzone do treści Umowy w sprawie zamówienia publicznego dalej jako „PPU”. 4.2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia i sposób jego realizacji zawarty jest odpowiednio w Załączniku nr 1 do SWZ z załącznikami Opis Przedmiotu Zamówienia wraz z załącznikami (dalej jako „OPZ”) oraz w Załączniku nr 2 do SWZ (PPU). 4.3. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osoby/osób wykonującej/wykonujących czynności związane z bieżącą obsługą, w szczególności polegające na przyjmowaniu i rejestrowaniu korespondencji, prowadzeniu terminarza spotkań, których wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 Paragraf 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. (obowiązek ten nie dotyczy sytuacji, gdy prace te będą wykonywane samodzielnie i osobiście przez osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w postaci tzw. samozatrudnienia jako Podwykonawcy). Szczegóły dotyczące sposobu dokumentowania zatrudnienia oraz kontroli spełniania przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz postanowienia dotyczące sankcji z tytułu niespełnienia wyżej wymienionych wymagań zawierają postanowienia PPU.
Interne Kennung: ZP/03/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware, 72212170 Entwicklung von Konformitätssoftware ("Compliance software"), 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72254000 Softwaretests, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 80500000 Ausbildung, 22470000 Handbücher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa systemu obsługi dofinansowań i refundacji SODiR 3.0 wraz z asystą techniczną konserwacją i rozwojem
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje opcję: Zadania nr 2 – świadczenie usług Asysty Technicznej i Konserwacji Systemu SODiR 3.0. w zakresie i w sposób opisany w PPU i OPZ; Zadania nr 3 – świadczenie Modyfikacji i Rozwoju Systemu SODiR 3.0 w ramach maksymalnego limitu 60 000 Roboczogodzin. Szczegóły dotyczące Opcji znajdują się w Projektowanych Postanowieniach Umowy Załącznika nr 2 do SWZ, które zostaną wprowadzone do treści Umowy w sprawie zamówienia publicznego dalej jako „PPU”.