See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków – z podziałem na 15 pakietów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Działu Farmacji Szpitalnej leków z podziałem na 15 pakietów przez okres 12 miesięcy 1 Pakiet nr 1 Leki 2 Pakiet nr 2 Leki 2 3 Pakiet nr 3 Leki 3 4 Pakiet nr 4 Lek anksjolityczny 5 Pakiet nr 5 Leki specjalistyczne 6 Pakiet nr 6 Leki specjalistyczne 2 7 Pakiet nr 7 Leki specjalistyczne 3 8 Pakiet nr 8 Heparyny 9 Pakiet nr 9 Płyny infuzyjne 10 Pakiet nr 10 Lek neuroleptyczny fiolki 11 Pakiet nr 11 Lek neuroleptyczny amp 12 Pakiet nr 12 Leki neuroleptyczne 13 Pakiet nr 13 Leki neuroleptyczne 2 14 Pakiet nr 14 Leki neuroleptyczne 3 15 Pakiet nr 15 Leki neuroleptyczne 4
Vorherige Bekanntmachung: 797335-2024
Interne Kennung: PN 6/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Leki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków do Działu Farmacji Szpitalnej przez okres 12 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Leki 2
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Leki 3
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Lek anksjolityczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leku anksjolitycznego do Działu Farmacji Szpitalnej przez okres 12 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Leki specjalistyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków specjalistycznych do Działu Farmacji Szpitalnej przez okres 12 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 Leki specjalistyczne 2
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 Leki specjalistyczne 3
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Heparyny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy heparyny do Działu Farmacji Szpitalnej przez okres 12 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 Płyny infuzyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy płynów infuzyjnych do Działu Farmacji Szpitalnej przez okres 12 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 Lek neuroleptyczny fiolki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leku neuroleptycznego (fiolki) do Działu Farmacji Szpitalnej przez okres 12 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 Lek neuroleptyczny amp
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leku neuroleptycznego amp do Działu Farmacji Szpitalnej przez okres 12 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 Leki neuroleptyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków neuroleptycznych do Działu Farmacji Szpitalnej przez okres 12 miesięcy
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 Leki neuroleptyczne 2
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 Leki neuroleptyczne 3
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 Leki neuroleptyczne 4
Interne Kennung: Pakiet 15